Březen 2012

Březen byl pro nás měsíc knihy - 3. - 5. ročník se účastnil čtenářské soutěže v Městské knihovně v Moravské Třebové. Nebyli jsme sice první, ale ani poslední, takže jsme samozřejmě spokojení. Březen byl také ve znamení první poloviny našeho plaveckého kurzu - účast je 95%. Pouze jeden žák z celé školy se neúčastní. Ostatní jsou velmi šikovní - hry na potápěče, akvabely, ohřívače vody nebo soutěže v podplavávání, přeplavávání, doplavávání, uplavávání apod. jdou všem perfektně. Všichni si vyslouží odznak delfína.
A nakonec 22. března jsme si užili plavání ještě Den vody s DDM. V tělocvičně ZŠ Křižovatka v Moravské Třebové pro nás byla připravena 4 stanoviště, kde jsme zkoušeli naše znalosti, dovednosti a kreativitu. Copak nám asi přinese duben?