Čarodějnice 2011

22 fotek29.4.2011- zobrazení
Jako každý rok žáci Základní školy v Dlouhé Loučce pod zkušeným vedením paní učitelky Tiché vyrobili čarodějnici, která měla být upálena 30. dubna. Každý z nás si také vyrobil svou malou čarodějnici. 29. dubna propukl ve škole projektový den Čarodějnice. Prvňáčci se učili zpívat písničku 5 čarodějnic, kreslili obrázky, vybarvovali čarodějnické omalovánky. Starší žáci počítali slovní úlohy o čarodějnici Krutibrce a jejím kocourovi, četli ukázky z Harryho Pottera, kreslili portréty čarodějnic a psali charakteristiku čarodějnice. Co vymyslíme příští rok?