Masopust 18. 2. 2017

421 fotekletos v únoru- zobrazení
Potřetí jsme se vydali na masopustní průvod. I když nám tentokrát počasí nepřálo, užili jsme si to. Zazpívali, zarecitovali básničky, zatancovali, předvedli v nádherných maskách, najedli se a napili. Všem dětem i rodičům děkujeme za přípravu masek a za odvahu projít obec i v nepříznivém počasí. Také děkujeme všem lidem, kteří na nás čekali, vyslechli, pohostili a přispěli dětem do košíčků a kasiček.
Potřetí jsme se také sešli na karneval v kulturním domě. Poslechli jsme si krátké pásmo básniček a písniček, které si připravili žáci naší školy pod vedením paní učitelky Unčovské a pak nás čekala zajímavá představení zájmových kroužků DDM Maják (gymnastika, kruhy hula hop a karate, zpěv) a mažoretek Espiral. Nechyběly soutěže, tanec při hudbě, o kterou se letos staral Lukáš Brdíčko a bohatá tombola. Myslím, že jsme se všichni bavili a užili si příjemný den. Těšíme se na příští rok!!!