Projekt Piráti - cesta za poklady

10 fotek 27.9.2011 - zobrazení
Konec září byl pro 3., 4. a 5. ročník ve znamení pirátů. Seznámili se s celoročním projektem Piráti - cesta za poklady, který pro ně připravila jejich paní učitelka. Žáci se budou během roku měnit v piráty, plnit úkoly všeho druhu, učit se projektovou metodou a získávat části mapy, která je na konci školního roku dovede k pokladu. A proč cesta za poklady, když poklad je jen jeden? Protože pokladem nemusí být jen šperky, sladkosti nebo hračky, ale i nové zkušenosti, radostné zážitky a nové vědomosti. Přjme jim štěstí, ať je těch pokladů velká truhla.

Vytvořte z alba pexeso