Vánoční vystoupení v domově důchodců

84 fotek13.12.2016- zobrazení
13. prosince na svatou Lucii jsme se vydali do Domova důchodců v Moravské Třebové, abychom potěšili babičky a dědečky naším vánočním programem. A myslím, že jsme uspěli. Nikdo nic nepopletl, všechny děti krásně recitovaly, zpívaly a rozdávaly dárečky a přáníčka, které samy vyrobily. S dárečky velmi pomohla paní Procházková, která uspořádala sbírku dárků a sama přispěla. Přidaly se i ostatní rodiny a tak jsme vezli do Moravské Třebové dvě veliké tašky, které udělaly velikou radost.
Děti po představení navštívily Městskou knihovnu v Moravské Třebové, kde pro ně na dětském oddělení měla paní Mazurová připravený zajímavý program.