Velikonoce ve škole 2011

25 fotek duben 2011 - zobrazení
20. dubna proběhl ve škole projektový den Velikonce. Žáci pracovali s pracovními listy v matematice, českém jazyce, angličtině, prvouce i přírodovědě, které pro ně připravili paní učitelky. Všechno se samozřejmě týkalo Velikonoc. 1. - 3. ročník se seznamovali s velikonočními koledami a zvyky Čech, 4. a 5. ročník k tomu přidal i Velikonoce v anglicky mluvících zemí. Na fotkáchmůžete vidět koulení vajec, které pořádá prezident v Bílém domě pro děti ve Spojených státech. Všichni pracovali s nasazením a zaujetím.

Proměňte album ve fotoknihu