MERENDA 22.11.2014

Sobotní odpoledne ovládli žáci ZŠ a MŠ. Ochotníci z MT zahráli pohádku,velmi děkujeme! Nejmenší Šmoulové zatančili pod vedením paní učitelek - Martiny Hynštové a Jarky Darmové. Celé zábavné odpoledne bravurně moderovala slečna učitelka Galina Novotná v tandemu s paní ředitelkou Růženou Keclíkovou. Žáci ZŠ předvedli Mravence od nejmenších až po ty nejstarší, navštívili jsme lesní zvěř v podání 2. a 3. třídy, při mysliveckých písních jsme zavzpomínali.... a včelí medvídci nás donesli až do závěru, kam doskákali i zajíci z 1. ročníku, 4. a 5.třída našla Káču, která měla ptáče...na závěr jsme se všichni rozloučili při Mravenčí ukolébavce a naladili se na vánoční čas. Zábavné odpoledne doplnily soutěže - Nejlepší srna a jelen, nošení dříví do lesa, norování. Velmi děkujeme, že se účastníte akcí školy! Děkujeme sponzorům, kteří věnovali dary do tomboly!!! Děkujeme za poskytnutí fotek Míle Makrlíkové, dobré duši naší školy.-)