Merenda 1. 12. 2012

Sobotní odpoledne se neslo v duchu pohádkových melodií, souteží pro děti a bohaté tomboly. Zpestřením bylo vystoupení divadelního souboru z Městečka Trnávky a jejich ztvárnění pohádky Pták Ohnivák, které zaujalo krásnými kostýmy a zdařilými hereckými výkony. Ani naše děti se nenechali zahambit a předvedli své "herecké výkony", jež všichni odměnili velkým potleskem. Sobotní podvečer jsme završili rozsvícením vánočního stromu u domu p.Tomana. Překvapením pro všechny byl ohňostroj. Všem, kteří se podíleli na přípravě Merendy, patří velký dík!

Fototechnika

Sony DSC-S930